Te Rritur: (12vjec+)
Femije: (1-11vjec)
   Mavrov, Maqedoni

 

Hotel Radika ndodhet ne Parkun kombetar te Mavroves, I rrethuar nga nje pyll dhe me pamje nga liqeni I Mavroves. Hoteli disponon dhomat me luksoze te te gjithe Maqedonise. Hotel radika ofron 5 lloje dhomash dhe suita. Ju mund te relaksoheni ne atmosferen unike te dhomave luksoze qe ky hotel ve ne dispozicion te pushuesve.
Akomodimi:

 

 

Dhoma Premium, Apartamente me dy kate, Suita De Lux me pamje te mrekullueshme mga liqeni dhe mali. Hotel Radika ka ne total 62 dhoma:

* 43 Dhoma Superiore
* 4 Junior suita
* 5 Apartmente
* 8 Dupleks
* 2 Presidenciele

Te gjitha dhomat jan ete pajisura me vaske/ dush, Jacuzzi, minibar, televizor LCD, telefon, ajer te kondicionuar, kasaforte, Internet etj.

Restorantet:
Kombinimi I elegances intimitetit dhe sherbimit do ju japin nje experience te paharrueshme. Sherbimi ne restorante eshte “a la Carte” ne te cilet sherbehen kuzhine kombetare dhe specialitete te zones gjithashtu edhe kuzhine nderkombetare.
Restoranti me emrin “Fusion” ju sherben kuzhine Maqedonase por gjithashtu kuzhineMesdhetare dhe Aziatike te nderthurura bashke.
Baret:
Ju mund te shijoni pije te ndryshme alkolike dhe jo alkolike. Bari I hotel Radikes ka nje kapacitet prej 80 deri 100 persona ne pjesen e brendeshme te hollit dhe me shume se 100 persona ne pjesen e jashtme te tij.


Lehtesira te tjera:

* Sallon parukerie* Solar* Kend lojrash per femije* Billiardo* Ping pong* Bicikleta me qera* Teleferik* Pajisje skish me qera* Motor skish me qera* Bankomat* Kembim Valute* Dyqan Suveniresh* Parking
* 24 ore recepsion* 24 Sherbim dhome dhe Kazino

Wellness & Spa
Qendra e Wellnes & Spa ofron nje shumellojshmeri zgjedhjesh per trajtime Spa.
Aty ofrohen shume trajtime si: dhoma me avull, banjo Turke, Hamam Turk, Pishine private e Detit te Vdekur dhe uje I embel dhe I kripur ne Jacuzzi.

	Details
Facilitetet e Hotelit


Sallë konferencash:
Shërbim dhome:
Vend parkingu:
Shërbim mjekësor:
Shërbim sekretarije:
Shërbim Taxi:
Shërbime biznesi:
Staf shumë gjuhë folës:
Tavolinë:
Telefon:
Tharëse flokësh:
Tualet dhe dush:
Tv satelitor:
Ajër i kondicionuar:
Bar:
Bar dhe restorant:


Internet wireles falas:
Kasafortë në dhomë:
Lavanderi:
Mëngjes të përfshirë:
Mbikqyrës për fëmijë/aktivitete:
Mini bar:
Pajisje për fitnes:
Parking pa pagesë:
Peshqirë/mbulesa ekstra:
Pishinë:
Produkte cilësore tualeti:
Qendër Biznesi:
Recepsion 24 orë:
Qendër Masazhi:
Fushe Tenisi:
Sauna:
	Images
Galeria e Fotove
Hotel Radika Hotel Radika Hotel Radika Hotel Radika Hotel Radika Hotel Radika Hotel Radika Hotel Radika Hotel Radika Hotel Radika
Rezervoni

Kerkoni per dite me shume?

Ju lutemi kryeni sistemimin nëpër dhoma. Faleminderit per Mirekuptimin


Tel: +355 42251963 / 42421066