Te Rritur: (12vjec+)
Femije: (1-11vjec)
Rendid Sipas:
Maqedoni , Struge


Hoteli Makpetrol me 4* eshte I vendosur prane nje peisazhi te mrekullueshme pylli ,me pamje nga Liqeni I Oherit. Ndodhet prane qytetit te struges dhe perreth 10 KM larg aeroportit te Oherit. Hoteli ka parkingun e tij ,nje plazh me rere dhe qendra sportive ... me shume
Cmimi: 281 €
Maqedoni , Mavrov


Hoteli Makpetrol Mavrovo 3 * eshte i lokalizuar ne shpatet e malit Bistra afer liqenit Mavrovo ne lartesine 1300 m ne Parkun Kombetar te Mavrovos dhe ofron kushte optimale si ne dimer ashtu edhe ne vere ... me shume
Maqedoni , Mavrov


Hotel Radika ndodhet ne Parkun kombetar te Mavroves, I rrethuar nga nje pyll dhe me pamje nga liqeni I Mavroves. Hoteli disponon dhomat me luksoze te te gjithe Maqedonise. Hotel radika ofron 5 lloje dhomash dhe suita. Ju mund te relaksoheni ne atmosferen unike te ... me shume
Dhome Teke : 73 €
Dhome Dopjo: 53 €
Maqedoni , Mavrov


Ndodhet ne mesin e pamjes se mrekullueshme te Mavroves vetem disa metra larg teleferikut. Hotel Alpina eshte nje nga hotelet me te rehatshme me 4* te nderuar me stilin malor dhe me standartet moderne. Ai ju ofron ... me shume
Dhome Teke : 45 €
Dhome Dopjo: 30 €


Tel: +355 42251963 / 42421066